Kto sme

Sme bývalí ligový hráči so zahraničnými skúsenosťami, ktorí sa rozhodli založiť súkromnú futbalovú akadémiu Stars academy. Zakladateľmi sme konkrétne: Patrik Pavlenda a Miroslav Tóth. Okrem nás v štruktúre akadémii budú aj ďalší bývali hráči Peter Kuračka ako športový psychológ a Karol Pavelka ako atletický tréner. Oslovení boli aj Karol Karlík, Márius Charizopulos, ktorí sú naklonení možnosti spolupracovať s nami.

O zakladateľoch v skratke:

Patrik Pavlenda

Bývalí profesionálny futbalista. Pôsobil v kluboch FC ViOn Zlaté Moravce, FC Nitra a Gornik Zabrze (Poľsko).
Ako tréner pôsobil v rakúskom Gmundene pri U10, U11 a v FC ViOn Zlaté Moravce pri U10, U18 a U19.

Držiteľom licencií:
– trénerská licencia UEFA „A“
– kondičný tréner 3 Stupeň

Držiteľom certifikátov:
– coerver I, II, III stupňa
– kondičný tréner „detí a mládeže“
– kondičný tréner „pohybové hry“

Miroslav Tóth

Má bohatú futbalovú kariéru. Na Slovensku pôsobil v Michalovciach, v Zlatých Moravciach a Banskej Bystrici. Zahral si aj v Čechách a v Rakúsku. Okrem europských líg má skúsenosti aj z ázijských súťaži, kde si zahral aj ázijskú ligu majstrov. Konkrétne hrával v týchto mužstvách Muangthong United, Bangkok United, Trat, PTT Rayong a Chumphon. Keďže počas svojej kariéry získal dobré kontakty dal sa na dráhu agenta a je spoluzakladateľom hráčskej agentúry UCM.

V našej akadémií tiež bude hlavne zastávať funkciu agenta. Bude mať na starosť hlavne starostlivosť o hráčov. Samozrejme občas sa na ihrisku objaví aj ako tréner, lebo jeho hráčske skúsenosti treba posunúť našim zverencom.